KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207319
nr 1320 7319
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, "Dance in Darkness", 1999. Signerad a tergo. Olja på duk, 115x89 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:13:02
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr